Tera trans, Tuzla

Autor Tomek, Studeni 18, 2008, 18:08:26

busfan

Gledam na eurolines.at, ako su tacne njihove info od 1.4. cijena skoro svi prevoznici iz Wiena za Brcko, Bijeljinu,.. su poskupljali za 5eur
Povratna karta kod Semberije i Terre je 45eur, a Viena, Laser 50eur

Zanimljivo je da Teratrans ima mogucnost mjesecne karte, tj. pravo na 4 povratne karte u mjesecu za 145eur. Tako niskih cijena nema nigdje

busfan

Linija Kalesija-Tuzla-Brcko-Orasje-Villach

elvis

Transliner,Jetliner i Cityliner

Mercedes

Novi MAN, sada imaju dva ista, nemogu se razlikovati jer su i natpisi potpunoma isti

The_Dubster

Citat: Mercedes  u Prosinac 04, 2009, 21:46:26
Novi MAN, sada imaju dva ista, nemogu se razlikovati jer su i natpisi potpunoma isti

možeš po reg raspoznat :P

izgleda da su u dobrom stanju  ;D

Mercedes

pa da samo registracija i par sitni detalja, u dobrom su stanju

Mercedes


Tera Trans Tuzla

#22
Citat: Tomek  u Studeni 18, 2008, 18:08:26
Tera Trans
Tuzla, Hasana Brkića 179
tel. +387 35 202430




Neoplan Transliner N316H slikan na ZG obilaznici

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/051120083722.jpg

Dobar dan !

ako treba vise detalja i podataka o firmi , rado stojim na raspolaganju,  na forumu ili putem maila (lejla_tanjic@yahoo.de ili  tera_trans@hotmail.com)

pozdrav, tera trans


busfan

Da samo pitam, da li linija za Wien ide preko Slovenije ili Majdarske?

Tera Trans Tuzla

linija je pocela od 01.01.2010 preko madjarske ekstra je..brzo se dodje..i sto je najjvaznije putnici su zadovoljni...!

:-)

pozzz

Tera Trans Tuzla

#25
Citat: busfan  u Lipanj 07, 2009, 18:06:40
Linija Kalesija-Tuzla-Brcko-Orasje-Villach
http://i163.photobucket.com/albums/t287/busfan_2007/tera-city.jpg

ovo je bus koji vozi za Linc....!

Redovna linija: TUZLA-SREBRENIK-ORAŠJE-STEYR-LINZ


busfan

Citat: Tera Trans Tuzla  u Veljača 02, 2010, 16:36:24
linija je pocela od 01.01.2010 preko madjarske ekstra je..brzo se dodje..i sto je najjvaznije putnici su zadovoljni...!

:-)

pozzz

Hvala na odgovoru, prije su svi isli preko Madjarske jer je blize i jeftinije putarine, ali onda su negdje 2001-2002god otprilike madjari uveli neke posebne vize za gradjane BiH, cini mi se da je viza bila 300DM. Onda su svi presli na Sloveniju, ali ulaskom Madjarske u EU te vize su ukinute.
Svaka cast, da ste ponovo poceli tamo, jedan drug redovno ide autom i kaze da nema guzve i da se brze stigne.
A ovog Citylinera kad sam slikao bila je tabla Villach, kako radi ta linija i ona je nova, od prosle ili pretprosle godine?

Tera Trans Tuzla

Citat: busfan  u Veljača 02, 2010, 16:51:51
Citat: Tera Trans Tuzla  u Veljača 02, 2010, 16:36:24
linija je pocela od 01.01.2010 preko madjarske ekstra je..brzo se dodje..i sto je najjvaznije putnici su zadovoljni...!

:-)

pozzz

Hvala na odgovoru, prije su svi isli preko Madjarske jer je blize i jeftinije putarine, ali onda su negdje 2001-2002god otprilike madjari uveli neke posebne vize za gradjane BiH, cini mi se da je viza bila 300DM. Onda su svi presli na Sloveniju, ali ulaskom Madjarske u EU te vize su ukinute.
Svaka cast, da ste ponovo poceli tamo, jedan drug redovno ide autom i kaze da nema guzve i da se brze stigne.
A ovog Citylinera kad sam slikao bila je tabla Villach, kako radi ta linija i ona je nova, od prosle ili pretprosle godine?


Hvala....! stvarno smo zadovoljni odkako smo poceli voziti preko Madjarske...nema guzve smanjili smo troskove i sto je bitno putnici su zadovoljni....

da linija za Klagenfurt i Villach je "nova" zadovoljni smo radi dobro hvala bogu razradili smo je....nadamo se ako bogda jos bolje da bude :-)

pa dobro moze biti kad si slikao da smo zamjenili bus da ide malo za Villach ponekad zamjenimo zavjesi uvijek.....


p0zz

busfan

Drago mi je da ima putnika. Vidjao sam vas par puta i za Wien i uvjek je bilo dosta putnika, vjerujem da je dobra usluga   ;)

Tera Trans Tuzla

Citat: busfan  u Veljača 02, 2010, 18:31:53
Drago mi je da ima putnika. Vidjao sam vas par puta i za Wien i uvjek je bilo dosta putnika, vjerujem da je dobra usluga   ;)

Trudimo se  :)

a gdje si vidjao bus na putu ili?