AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

erobuss

Citat: brzi  u Srpanj 02, 2008, 21:19:14
ovaj je svoje odvozio...sada je samo za dijelove... :-\

Ako je ovaj odvozio, nije mi jasno što je sa onim krševima koji svaki dan idu za Sarajevo... 500 puta gore izgledaju od ovoga

brzi

#16
Citat: erobuss  u Srpanj 02, 2008, 21:52:59
Citat: brzi  u Srpanj 02, 2008, 21:19:14
ovaj je svoje odvozio...sada je samo za dijelove... :-\

Ako je ovaj odvozio, nije mi jasno što je sa onim krševima koji svaki dan idu za Sarajevo... 500 puta gore izgledaju od ovoga

što mu je bilo neznam.Nisam saznao.Ali po onom što sam vidio nije dobro.Nema registraciju,retrevizore,ratkape te još pokoji dio,koji je dospio na drugu braću...a također je još jedan Jetliner u stanju za djelove,sjedala izvađena,grabi se što se može da se prikrpi na drugi.Bojim se da ovo oko AP IM neće dobro završiti...
Jer kad je došlo da moraju žrtvovati jednog da spase ostale buseve.A problem im prave školarci koji im demoliraju buseve.Dva MB O305 su zbog toga razbijena i stoje za dijelove!A ako ne voze školarce,tko će pokriti i onako rijetku plaću...
Inače sam tada prvi put vidio Novosadskog Tama 190,koji još vozi!Imaju oni još par buseva koje pokušavaju skupiti...ako im se ne prospu...

ist

Preksinoć sam na splitskom kolodvoru vidio minibus marke higer - ima natpis AP Imotski i varaždinsku registraciju. Zna li netko nešto više 

brzi

Citat: ist  u Srpanj 06, 2008, 13:16:20
Preksinoć sam na splitskom kolodvoru vidio minibus marke higer - ima natpis AP Imotski i varaždinsku registraciju. Zna li netko nešto više 

AP Imotski pratim skoro ko i Promet Split ;) ,ali da se to stvorilo nemam pojma ??? Jesi možda vidio koju liniju vozi?

Tomek

Higer je kineski proizvođač kojeg će vjerojatno uvoziti Rudi - express.. Rudi već ima jednog čije slike postoje na forumu, a midi je vjerojatno probno vozilo..

brzi

Citat: ist  u Srpanj 06, 2008, 13:16:20
Preksinoć sam na splitskom kolodvoru vidio minibus marke higer - ima natpis AP Imotski i varaždinsku registraciju. Zna li netko nešto više 

nešto ovako: http://www.kinglong-sz.com.cn/en/product/v8.htm
teško da će Imoćanin to voziti  ;D s Neoplana na ovo... :D Inače koje boje,pretpostavljam bijele kad ima AP Imotski natpis?

ist

Da, bijele. Piše Autopoduzeće Imotski i na kraju je ucrtano veliko plavo Z?! Pločice su varaždinske. Inače i da nas je bio u Splitu

brzi

Citat: ist  u Srpanj 06, 2008, 18:34:52
Da, bijele. Piše Autopoduzeće Imotski i na kraju je ucrtano veliko plavo Z?! Pločice su varaždinske. Inače i da nas je bio u Splitu

VŽ registracije,kažeš...?Znači li to da im je AP Varažidn kupio nešto novo  ??? znači taj Kinez trebao bi biti u Zagrebačkom Autopoduzeću...

Tomek

Jedan od dva Citylinera N1116



Njihove jedine dvije Setre serije 400 odmaraju danas na autobusnom kolodvoru u Zgu, vozači su gledali motore, ali ne zadugo jer je jedna odmah morala na put


mate

MB O404,IM-641-F...na AK Slav.Brod...linija Osijek - Imotski


ist

Citat: brzi  u Srpanj 06, 2008, 13:20:03
Citat: ist  u Srpanj 06, 2008, 13:16:20
Preksinoć sam na splitskom kolodvoru vidio minibus marke higer - ima natpis AP Imotski i varaždinsku registraciju. Zna li netko nešto više 

AP Imotski pratim skoro ko i Promet Split ;) ,ali da se to stvorilo nemam pojma ??? Jesi možda vidio koju liniju vozi?

Imotski-Split... vidio sam ga i dva-tri puta oko podne

Goran2812

jel zna netko koji je bus od Imoćana kojeg sam par puta vidio u zg a ima tri osovine, malo sliči na neoplana citylinera... mislim da je bijeli skroz, al nisam siguran jer sam ga oba puta po noći vidio... sliku nisam našao na forumu,al bus je mrcina!

brzi

Citat: Goran2812  u Kolovoz 02, 2008, 21:37:17
jel zna netko koji je bus od Imoćana kojeg sam par puta vidio u zg a ima tri osovine, malo sliči na neoplana citylinera... mislim da je bijeli skroz, al nisam siguran jer sam ga oba puta po noći vidio... sliku nisam našao na forumu,al bus je mrcina!

Imotski troosovinac?!Imali su do prije koju godinu troosovinske Setre S 417HDH,bijele boje s plavim crtama i natpisom...ali za tog kojeg spomniješ niti sam ga čuo,niti vidio...ajd ako uspiješ slikaj ga...

Goran2812

Citat: brzi  u Kolovoz 03, 2008, 10:52:40
Citat: Goran2812  u Kolovoz 02, 2008, 21:37:17
jel zna netko koji je bus od Imoćana kojeg sam par puta vidio u zg a ima tri osovine, malo sliči na neoplana citylinera... mislim da je bijeli skroz, al nisam siguran jer sam ga oba puta po noći vidio... sliku nisam našao na forumu,al bus je mrcina!

Imotski troosovinac?!Imali su do prije koju godinu troosovinske Setre S 417HDH,bijele boje s plavim crtama i natpisom...ali za tog kojeg spomniješ niti sam ga čuo,niti vidio...ajd ako uspiješ slikaj ga...

ako ga koji put uhvatim,slikam! :) al ono, bus me svojim oblikom zatekao čim sa ga vidio... ogroman je i malo čudan :D

brzi

Citat: kriticar  u Veljača 17, 2008, 19:11:19
ovaj sanos je gotovo uvijek kad prođem u Cisti Provo
http://i163.photobucket.com/albums/t297/kriticar/Kriticar%202/PIC_0227-1.jpg[/img]

čini se da i Sanos se polako sprema za rashod, a do tada dijelovi se skidaju... dok su O305 i O307 izrezani  :'(  :'( nema tog kineza koji bi zamjenio jednog od njih...