Prosinac 19, 2018, 06:16:02
autobusi.org forum

Autor Tema: Wiener Linien  (Posjeta: 4243 vremena)

Travanj 04, 2018, 22:01:09
Odgovori #15

citaro

Novi? Zadnji su dosli 2011, zglobni plinasi. Ima i starijih solasa, isto su plinski.

Travanj 05, 2018, 15:11:13
Odgovori #16

markost

Pa dobro to je ode za nas novo. Nisam mislija doslovno.

Rujan 07, 2018, 13:44:22
Odgovori #17

BWF9

Mercedes u Beču

Prosinac 03, 2018, 21:29:39
Odgovori #18

RV

Od gradskih buseva što sam vidio na kratkom boravku u Beču u Austriji su bili uglavnom poznati autobusi. Različiti ali noviji Citari/C2, Lion's Cityi i još nekakvi turistički MANovi. Svi imaju crveno-crne sheme kao Promet Splitovi C2 prije stavljanja bijelo-žute folije, jer naravno potječu iz Beča. Mislim da im je garaža im je blizu Schönbrunna. Nažalost nisam imao priliku udrit koju sliku ili voziti se njima ali sve mi se čini uredno, i stvarno je lijepo vidjeti meni poznate i drage autobuse u drugome stranome gradu i u drugome izdanju uživo. byeg

Prosinac 04, 2018, 00:32:26
Odgovori #19

citaro

Od gradskih buseva što sam vidio na kratkom boravku u Beču u Austriji su bili uglavnom poznati autobusi. Različiti ali noviji Citari/C2, Lion's Cityi i još nekakvi turistički MANovi. Svi imaju crveno-crne sheme kao Promet Splitovi C2 prije stavljanja bijelo-žute folije, jer naravno potječu iz Beča. Mislim da im je garaža im je blizu Schönbrunna. Nažalost nisam imao priliku udrit koju sliku ili voziti se njima ali sve mi se čini uredno, i stvarno je lijepo vidjeti meni poznate i drage autobuse u drugome stranome gradu i u drugome izdanju uživo. byeg

Nemaju, Gschwindl-ovi primjerice imaju bijelo-crveno-tamno sivu shemu (kao splitski kad su dosli), najnoviji C2 od Wiener Linien imaju primjerice bijelo-crvenu shemu.
Garaza ima 3 (Wiener Linien), ostali prijevoznici koji voze u njihovo ime imaju zasebnu/zasebne garaze.
« Zadnja izmjena: Prosinac 04, 2018, 00:34:48 od citaro »

Prosinac 04, 2018, 15:21:09
Odgovori #20

RV

Hvala na ispravku :)