AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Lion's Driver

Je li to tamo iza Higer ex DU-942-FO  - ex ZG-4378-DR

dado1

Kako samo otužno Temsa izgleda. Nemogu vjerovati da je to onaj autobus u kojem sam se toliko uživao voziti...

dado1

Evo jedan šok danas....crobus zora vjv ex DU tablice jer ZG nisu nikada dobile Autopoduzeće shemu došla je na parking Čagalj toursa s napola odlijepljenom shemom i bez bočne oznake firme pa evo ako netko zna jel to u pitanju neka transakcija ili ?

Lion's Driver

Jednu takvu je kupio bivši vozač APZ i osobno mi je rekao da neće skidati šemu samo ime firme. Vjerojatno je to ta koju je kupio pa je dobila ZG table. Samo i mene buni taj natpis Autoherc, o čemu se po tom pitanju radi ne znam.

Osoblje

Zora slikana početkom mjeseca
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Lion's Driver

To su sad sve autobusi za srednju školu.
-Lions Regio je na Lug-Šumet
-Zora sa šemom AP Imotski je za Šućure
-Srebrna Zora je jučer vozila Cistu i Biorine

Ovo ne znam gdje je slikano, inače je još uvijek praksa da svak svoj autobus vozi kući ili na okretište

zsubic3

Citat: Osoblje  u Srpanj 25, 2020, 15:46:16
Karampanama se pridružili i sivi Lion's Coach ex Brioni i Zora DU-101-GE

Dal su ovi autobusi jos na zivotu ili su izrezani?


Lion's Driver

ostali su. Samo su Panturistovi ispilani

tony515

Rezanje manova i neoplana

Lion's Driver

Tourismo ex Pleso i par MANova na placu kilometar dalje Vodoprivrede

tony515

Ovo je sve sto je ostalo kraj vodoprivrede. Jedna zora, tourismo i man od panturista pomaknuti na drugi plac malo dalje. Nije mi jasno zasto nisu i ovoga mana ex brioni izrezali jer ionako nista od njega. Također, mercedesov mini bus prodan u jedan zaseok.

Majstor

Zora bez motora ?
Mali Euroliner Ex Brioni jel i on mrtav ?
Samo mi sudite pošteno !

Lion's Driver

Mislim da ni tom Euroliner nema spasa. Nema smisla popravljati ni zbog trenutnog stanja ni zbog starosti. Bio je na kolodvoru je raskopan i pun nabacanih dijelova. Mislim da je još tamo.

Za Zoru ne znam je li vađen motor ali ova izgleda kao da neće više nigdje. Nažalost.

Majstor

Kako uspiju ubiti autobus star par godina i to kupljen nov ?
Kakvo je to održavanje i nemar ?
Samo mi sudite pošteno !

MAN464

Održavan je, taj je imao koliko sam čuo imao sudar, autobusi se održavaju i čiste redovno. Trenutno nema potrebe za njim pa se i ne dira. :)

Inače sada voze školski prijevoz oko IM- za to imaju dosta autobusa voze 3441 ( sivi) i jedan bijeli- biće onaj od par postova iznad.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.