Međugradski prijevoz > Čazmatrans Dalmacija

Čazmatrans otok Hvar - razno i prošlost

<< < (3/4) > >>

Tomek:
Hvala na infu, možda slike ne možeš napraviti, ali daj probaj barem njihove garažne brojeve pogledati  ;)

steyr1985:
  Oni dole nemaji g.b.

netko:
Budem ja išao na Hvar 2 puta(za kojih 2 mjeseca) pa budem riješio vozni park na Hvaru. :D

man750:

--- Citat: medo - Veljača 01, 2009, 14:18:27 ---nije da se pravim pametan, ja se sjećam jednog tama190a11 g.b.151 sanosa s14 g.b.138 pa mislim da su bili i dva sanosa s314 sa vratima prma van g.b. 142  i  147. sjeća li se tko toga?

--- Kraj citata ---
ipak grijesis jer neki od tih buseva Libertasa nemaju veze sa Cazmom
g.br. 151 je završio u Rijeci Dubrovackoj kad je mehanicar koji ga je vozio imao srcani udar za volanom devedesetih, a g.br 147 je sletio sa magistrale iznad Grada. sudbine g.br.142 se ne mogu sjetiti ,prvo je vozio za Ston , kasnije mislim da je bio u Metkovicu. Sad dali je ostao do kraja? dulib ,kriticar pomozite.
129,132,138 su kao novi isli u Metkovic, kao 135 nakon što je kratko vozio liniju za Slano. Neki su vraceni u Grad ,samo koji ne sjecam se. Ipak su bili '78,'79 i '80 godiste.

gasparr:
Kad je Čazmatrans preuzeo 01.11.1994. godine libertasovu poslovnicu u Metkoviću, Libertas im je ostavio svih osam autobusa koji su bili u poslovnici. Mislim da su svi bili Sanosi 314. U idućih nešto oko godinu dana sedam ih je rashodovano i zamjenjeno Steyerima, a jedan je ostao u Metkoviću mislim do 2001.godine, s tim da od kraja 1999. gotovo da nije ni vožen.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju