Rujan 20, 2018, 04:29:38
autobusi.org forum

Autor Tema: Razno (2)  (Posjeta: 177218 vremena)

Ožujak 30, 2012, 22:16:14
Posjeta: 177218 vremena

shef

Global Moderator
Danas sam na 593 primjetio novu tabelu linije:
6 Podvežica - Centar - NOVO NASELJE !

Opet se počelo ludovat s nazivima. Trebalo je puno godina i dva preseljenja okretišta da konačno to nesretno Novo Naselje nestane s petice, kad evo njega opet na šestici.  >hammer<
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ožujak 30, 2012, 22:24:03
Odgovori #1

Shole

Global Moderator
KRNJEVO NN je bio sasvim solidni naziv

Ožujak 31, 2012, 18:31:50
Odgovori #2

MAKI

Pa bilo je i vrijeme da pocnu razlikovat taj dio Krnjeva od onoga di prolazi dvojka i ostale linije.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ožujak 31, 2012, 20:15:17
Odgovori #3

Shole

Global Moderator
Baš su izabrali pravi toponim za napravit razliku. Onda možemo očekivati da i linija 14 dobije samo naziv NOVO NASELJE bez prefixa Mavrinci, isto kao što ga može dobit i 10A, kao i već spomenuta linija 5, a bogami i u Dražicama postoji isti "kvart"

Ožujak 31, 2012, 21:02:51
Odgovori #4

ikar

Global Moderator
A i linija 18B staje u Novom Naselju Ćikovići  ;)

Travanj 01, 2012, 23:55:04
Odgovori #5

Boki651

Pa i 7a je na zapadnoj strani u Novom Naselju. ;D Glup naziv u najmanju ruku.

Svibanj 07, 2012, 17:15:48
Odgovori #6

NP-549

Vozač
Jedna loša sa Transadrije,  monotral na 7A

Svibanj 08, 2012, 02:15:39
Odgovori #7

M.A.N. boy

Jedno pitanje, pošto nisam u toku sad. Al vidio sam  snimku ovu sa htv-a, jel su to preselili tablu za prijevoz učenika s desne na lijevu stranu busa ( konkretno naprijed na 686) a i čini mi se i iza na haubi motora, prije je bila unutra.

Svibanj 08, 2012, 18:08:47
Odgovori #8

tramvajac 92

Bolje je da je vani, da nebi neovlaštene osobe (djeca) navlačile tablu za školski prijevoz

Svibanj 08, 2012, 19:08:06
Odgovori #9

MB Citaro

pa i sada zna nekad ta tabela biti bez razloga otvorena na zadnjoj pa čak i prednjoj strani
Bolje voziti stoku nego putnike u autotroleju!!!!

Svibanj 18, 2012, 21:33:23
Odgovori #10

mivano

sa http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Rijecki-maturanti-na-ulicama-naguravali-se-s-policijom-razbijena-tri-autobusa-i-izlog-knjizare

"Do 14 sati oštećena su i tri gradska autobusa. Na liniji 10 bocom je razbijen prozor, a isto se dogodilo i opatijkom autobusu, unatoč policijskoj pratnji, dok su na autobusu 3a uništene dvije plafonjere, krovni prozor i prekidač zvona."

Svibanj 20, 2012, 09:16:04
Odgovori #11

dragec52

Vozač
  Haj. Čitam u Jutarnjem vijest koja neće obradovati moje poštovane kolege. Da neprepričavam pročitajte samo ovaj odlomak--                                                                                                                     Iako se radna skupina koja će raditi reviziju takvih zaposlenika formira i tek će za mjesec dana imati konkretnije nacrte zakona, doznajemo da će se prava gotovo sigurno ukidati vozačima autobusa i tramvaja, ribarima, roniocima i opernim pjevačima, a novi će zakon, iako još nema preciznih procjena, sasvim sigurno donijeti uštedu.

Svibanj 21, 2012, 12:17:48
Odgovori #12

421

Vozač
  Haj. Čitam u Jutarnjem vijest koja neće obradovati moje poštovane kolege. Da neprepričavam pročitajte samo ovaj odlomak--                                                                                                                     Iako se radna skupina koja će raditi reviziju takvih zaposlenika formira i tek će za mjesec dana imati konkretnije nacrte zakona, doznajemo da će se prava gotovo sigurno ukidati vozačima autobusa i tramvaja, ribarima, roniocima i opernim pjevačima, a novi će zakon, iako još nema preciznih procjena, sasvim sigurno donijeti uštedu.

Ima još nade temeljem NN 71/99  članak 6.
(2) Poticaj za utvrđivanje, odnosno ukidanje radnih mjesta i zanimanja na kojima se staž osiguranja računa s povećanim trajanjem, može dati poslodavac, sindikat i Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje (u daljnjem tekstu: Zavod).
"Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!
Ja sam vizionar i ne bavim se tehničkim pojedinostima.
Nisam kopao nos, nego sam namještao tampon."

Svibanj 21, 2012, 20:39:19
Odgovori #13

MSX

http://www.facebook.com/pages/autotrolej/218673744661

Sudeći po odgovorima tobože "Autotroleja", pretpostavljam fejkani account. Još da je nekoga u toj firmi tko bi poduzeo nešto u vezi ovoga. Možemo mi govoriti o Autotroleju i dobro i loše, ali kako bi sigurno tražili sankcije za fejkane izjave u novinama, trebali bi toliko biti ažurni i na društvenim mrežama. Ili barem onoj najrazvikanijoj...

Svibanj 21, 2012, 20:45:48
Odgovori #14

Shole

Global Moderator
Normalno da je lažni.  Postoji i pravi al ima neko komplicirano ime. Navodno se mora zvat točno kako se i firma službeno zove. Nešto "KD Autotrolej za prijevoz putnika......"