Travanj 06, 2020, 15:54:26
autobusi.org forum

Autor Tema: Nabavka novih autobusa (obnova voznog parka)  (Posjeta: 149916 vremena)

Ožujak 12, 2020, 08:24:18
Odgovori #630

gorgoroth

Mogu proći pod Autotrolejove boje

Ožujak 16, 2020, 17:11:03
Odgovori #631

Ivan

Global Moderator
Ja jednostavno ne kužim koja je tu strategija, ionako malu seriju od 6 vozila identične namjene i konfiguracije podijeliti na još manje dvije 3+3...

Ožujak 16, 2020, 19:50:02
Odgovori #632

narancasti

Kaže mi pratitelj iz Dubrovnika da će Urbanwayi još čekati. Gradsko vijeće još nije odobrilo nabavu iako su oni odavno sklopljeni i lakirani. Ta točka još nije došla na red, a lako je moguće i da je natječaj prijavljen pa je sve skupa na oprezu. Trebalo se raspravljati o toj nabavi prije dva tjedna, pa prije tjedan, a na kraju je oba puta preskočeno.

To se odnosi na ove nove prigradske, a zglobni su već prošli nabavu čim su došli manove harmonike

Ožujak 18, 2020, 12:09:14
Odgovori #633

gospardbk

Na sjednici Gradskog vijeca se danas trebalo odluciti o kupnji tri nova zglobna niskopodna autobusa: "Dnevni red, tocka 9. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti trgovačkom društvu Libertas Dubrovnik d.o.o. za sklapanje ugovora o operativnom leasingu na razdoblje od 7 godina za nabavku 3 nova zglobna niskopodna autobusa." ali se to nece danas dogoditi jer je sjednica prekinuta i odrzati ce se u roku od 3mj. Ivecove harmonike ostaju na cekanju u Zagrebu.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/najave/gledajte-gradsko-vijece-uzivo-grad-kupuje-zemljiste-u-solitudu-za-vrtic-novosti-za-autobusere-live-stream
« Zadnja izmjena: Ožujak 18, 2020, 12:15:09 od gospardbk »
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Ožujak 18, 2020, 12:23:34
Odgovori #634

Dreamwalker

Global Moderator
Jesam li ja to dobro shvatio? Prvo su naručili autobuse, autobusi su proizvedeni i stigli su u Zagreb, a sad se ide odlučivati o kupnji istih? ???
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ožujak 18, 2020, 12:30:06
Odgovori #635

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom