Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

XDonald

#555
Ako dobro vidim, prije bi reka krizanje Domovinskog rata i Mazuranicevog setalista.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/549971/sudarili-se-prometov-autobus-i-osobni-automobil-ozlijeena-jedna-osoba-policija-zbog-prometne-nesrece-obustavila-promet-u-frekventnoj-ulici

Sudarili se Prometov autobus i osobni automobil, ozlijeđena jedna osoba: policija zbog prometne nesreće obustavila promet u frekventnoj ulici

U sudaru Prometovog autobusa i osobnog automobila na križanju Ulice slobode i Mažuranićevog šetališta ozlijeđena je jedna osoba. Neslužbeno se doznaje da se radi o putnici iz autobusa, a težina ozljeda još uvijek nije poznata.
Prometna nesreća se dogodila oko 21.30 sati, a uzroci još uvijek nisu poznati.

Policija je za promet zatvorila Mažuranićevo šetalište zbog čega je nastala gužva u smjeru centra grada.

Policijski očevid je u tijeku.

netko

Na ovom raskrižju se često auti polukružno okreću. Iako nema znaka zabrane, neznam jeli to ipak smiju.

#232 ne izgleda puno oštećen....😉
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

elez

Jel se #232 popravlja u Splitu ili je iša za Dugopolje?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

MAN-ovi se jedino voze za Dugopolje ako se radi o nekakvom kompliciranijem kvaru.

man323

Izgleda da je 232 provozao nakon sudara jer sam maloprije vidio kraj Šina troosovinca sa novom maskom i velikim MAN-ovim logom.

Paško

Jučer #272 na Mejama pogođen jajima. >hammer< >hammer<
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Upravo gori 18-ka kraj zgrade Belvedere. Ne znam g.b. jer sam samo čuo da gori.

RegioBus


Shole


XDonald

Da, i mislio san da je SG313...
Od buseva na liniji koji voze #188, 308 i 314, jedino bi mi on i pa na pamet.
Toplinski val i neodrzavanje su uzeli svoje  >hammer<

XDonald


Da, i mislio san da je SG313...
Od buseva na liniji koji voze #188, 308 i 314, jedino bi mi on i pa na pamet.
Toplinski val i neodrzavanje su uzeli svoje  >hammer<

Kolika je steta?

josipgrgin

Srića samo se jedan zapalija ,ali dokle ce se ovo događat mislin , pozari su ozbiljna stvar, ali ako su bili govorili da ce se busevi bolje odrzavat i stavili su nove navlake na sjedala i one folije izvana , a ono najbitnije ne odrzavaju kako treba , a to je pogon i povezano s njim mislim da je uzalud  cijeli trud ako se ono bitno ne odrzava,  ne razumin tu njihovu politiku.

COVIK

A probaj shvatit da se ti busevi hlade samo tri ure po noci i onda ce ti bit puno jasnije.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

elez

SG-ovi su uvik imali problema sa pregrijavanjem tako da to nije nista novo. Fala bogu oni su jedini kritični u voznom parku trenutno.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Nisu imali nikakvih problema sve dok u njih nisu počeli ugrađivati tzv. separatore i senzore za potrošnju goriva. Vjerojatno su ti uređaji užasno loše konstruirani ili su loše ugrađeni.