Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

Paško

Danas je kraj mene u Splitu prošao Eurobus ZG-9217-FF. Sad je skroz plavi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

A čini se da je mota 9260 izgubila Blaguss shemu i da je zeleni Barbi Genesis kojeg je 5ar ulovio u Dubrovniku (ex.Sap) isto poplavio...

shef

Rješavaju se velikog Higera, prodaje se...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Jučer su imali gadnih problema, najmanje sat vremena je stajao njihov Volvo 9900/3 (927x) na uzbrdici iz Turčina prema Novom Marofu, linija Kotoriba - Zagreb. Ja sam išao APovom Setrom 747, kasnili smo u ZG sat i pol, oni vjerojatno i 2.

sniff

ZG-9298-FF potpuno plav, identičan kao ZG-9252-FF.


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

bre

Jel zna ko od kud sad u VP-u bijela niska Setra 315 GT?  Već ju par puta vidio na liniji za ČK.

sniff


tramvajac 92


Tlimfocit

Za one koji ne prate baš facebook, prekjučer je jedan tramvaj zastrugao ogradu na A1. Samo srećom je stalo sve na struganju ograde bez povrijeđenih. Bile su i slike na facebook stranici od vučne službe koja je došla po bus, ali danas nekako imam problema s nalaženjem tih slika...

fakincic1

Citat: bre  u Svibanj 01, 2017, 22:04:55
Jel zna ko od kud sad u VP-u bijela niska Setra 315 GT?  Već ju par puta vidio na liniji za ČK.

Danas sam se nakon četiri godine vozio busom. Zlatar - Varaždin - Zlatar. (Jakuš)

Bogme me u hodanju gradom Setrica iznenadila, odnosno naljepnica na vratima. Tablu nisam vidio, ali mogla bi biti linija Zagreb (13:00) - Čakovec


tramvajac 92


travego33

#599
Citat: Tlimfocit  u Svibanj 03, 2017, 16:33:05
Za one koji ne prate baš facebook, prekjučer je jedan tramvaj zastrugao ogradu na A1. Samo srećom je stalo sve na struganju ograde bez povrijeđenih. Bile su i slike na facebook stranici od vučne službe koja je došla po bus, ali danas nekako imam problema s nalaženjem tih slika...
pa baš da je samo zastrugao i nije jer je vozač slomio nogu a i par putnika je ozlijeđeno

https://s21.postimg.org/5r1caaplj/IMG_5403.jpg
https://s21.postimg.org/oxejdh63b/IMG_5404.jpg