Ožujak 31, 2020, 11:34:46
autobusi.org forum

Autor Tema: Fotografije iz OMSI  (Posjeta: 82260 vremena)

Ožujak 24, 2020, 19:41:25
Odgovori #885

voznik

Manuelac je isto prisutan, ali ga nisam baš uspio prokužiti, jer jako mrzim manuelce.
Sa duplim prednim vratima? Valda misliš na dupla zadnja vrata, jer sa prednjim baš nemam pojma, kako izgleda. Sa drugim duplim vratima je još u tvornici.
Što se snimanja tiče možda ču još to napraviti, ali kako kažem, motor je prva liga. :D

A pohvalu prenosio sam autoru. :)

Ožujak 24, 2020, 19:53:52
Odgovori #886

MAN truck bus

Da, mislio sam na zadnja (srednja jer su locirana na sredini autobusa). Bio bih zahvalan na videu, ne sumnjam u kvalitetu što modela što zvuka. perfeto
“Nemoj mi prevše filozofirat..plati kartu il izvoli van”

Dobrovoljno se javljam kao perač felgi.

Ožujak 24, 2020, 20:42:02
Odgovori #887

minimoto

Lp
Sa duplim zadnjim vratima nije u planu.
Pozdrav

Ožujak 25, 2020, 17:35:54
Odgovori #888

voznik

Vrijeme je i za Avtomontažu. Evo fotografije modela SG240 u verziji riječkog Autotrolej-a. Nemojte ništa pitati, jer je model stvarno u Beta verziji, ima još posla na njemu.

A evo i interiera ili putničkog salona.

A u Ljubljani vozili smo se sa Barcaffe-om

Ožujak 25, 2020, 18:15:12
Odgovori #889

josipgrgin

« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2020, 19:31:31 od josipgrgin »

Ožujak 26, 2020, 10:49:25
Odgovori #890

Ivano31

Kako su dobri od Autotroleja svaka cast.

Ožujak 27, 2020, 07:51:16
Odgovori #891

Matej.123

Stari stroj hrabro skuplja kilometre

Ožujak 27, 2020, 10:53:22
Odgovori #892

voznik

Jučer u 00:00:42
Odgovori #893

MAN SL222

Veteran aktivno vozi u Dalmaciji  :D (na 2. slici vidimo da se netko "zaigrao" s oznakom za školski prijevoz  ::| )
Nakon odrađene smjene snimljen u garaži, a društvo mu prave Citaro LE,Crossway LE,Lion's City U,Lion's Classic SL283 i Urbino 12 IV
« Zadnja izmjena: Jučer u 00:02:28 od MAN SL222 »

Jučer u 19:02:30
Odgovori #894

C2

S obzirom da je izašao Kajott-ov Citaro u beta verziji, odlučio sam ga provozati. Kajott je rekao da će ga završiti nakon što završi Conecto, planirana su razna poboljšanja kao što su razne funkcije, detalji, teksture, konfiguracije unutrašnjosti, više verzija prema euro normama, broju vrata i duljini vozila, tip motora, facelift verzija. Neki od vas će sigurno reći da imamo dosta Citara za Omsi. Moje mišljenje je nek se rade ako ga netko može napraviti u vrhunskoj kvaliteti s točnim detaljima, brazdama na plastici unutrašnjosti, slovima na staklima... Ovaj model je zanimljiv za vozit, upotrebljiv je, ali ima tu puno posla do kraja. Trenutno su dostupne 3 verzije modela. Riječ je o euro 2 Citaru s 2 vrata, 3 vrata i 3 vrata koji je niskopodan na zadnjim vratima. Na slikama sam koristio Palmin Citaro za usporedbu.
« Zadnja izmjena: Jučer u 19:03:26 od C2 »

Jučer u 20:35:41
Odgovori #895

Lion's Driver

A misliš da će ga Kajott napravit sa svim detaljima i savršena, ja mislim da neće. To je nemoguće. zašto? Zato što se autobusi grade po narudžbi i svaki je različit. Ako ja u Splitu imam kontakt sa Citarom i idem napravit splitski, s interneta ga skine netko iz Berlina i kaže ovo nevalja nije takav. Hm  umnik2
Ima već i facelift i obični, a da su 95% izrađeni kao pravi model, samo što je nezgodno usavršit ga, baš zbog tih sitnica koje variraju od narudzbe do narudzbe. Ja bi volio da u onom zglobnom imam Buscon umjesto onog smjesnog aparata za provlacenje kartica ali ne mogu imat. Volio bi da ima antivandal kabinu, ali nema... Sitnice