Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

C2

Nick vs. Darius
@Lion's Driver
Po meni je Nickov bolji jer ima točnije dimenzije i proporcije od Dariusovog uključujući i sitnije detalje, dok su od Dariusa busevi pre uski i pre visoki. Kod Dariusa je upravljač bolji, ali neke druge stvari su mutnije. Svaki od njih ima svoje prednosti i mane, ali po meni Nick-ov pobjeđuje.


C2

Prometovac

MAN truck bus

@c2

Ima li kakvih promjena u odnosu na prethodne modele? umnik2
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Falio je šajbu a boju da i ne govorim pa sam se sam morao potruditi napraviti Prometovce privatno  >hammer<

Vk01

Po meni koliko got se Sobolu govorili bugovi on svaki puta na sličnim stvarima uprska ili svijetla budi iza autobusa 2 3 metra ili unutar autobusa, svaki upload večinom bude doda novi display ili doda novu tipkicu i to je to, nedavno su mu uploadi bili za kasu nije imao nikad kasu u autobusima, strah me pomisliti što će napraviti od o405 pošto ulazi u projekat s njima, možda mekog mutanta napravi on kakavje spoj o405 i nekog mana

C2

Točno tako, uglavnom te neke sitnice poput kase, više tipova displeja, više novih verzija po euro normama, voith/zf i tu i tam koji novi setvar. Što se tiče O405 u nekom komentaru je Sobol izjavio da za Omsi nema dobrih O405 i da se zbog tog on želi primit posla.

Vk01

Njemu nisu nešto meni je od pedra ona o405 vrhunska, bilo bi fora da je imao i o405n, ali sobol po meni ne može napraviti dobar mod slagali se vi samnom svi ili ne, frajer je ušao u man projekte u solaris projekte neoplan projekte pola stvari koje je objavio da izalze nisu izašle, a da ne govorimo o ilegalnom naplačivanju modova sa njegove strane.

Lion's Driver

Malo iz Hamburga.

Iako na liniji 111 još uvijek ne postoje punionice za eCitaro, eCitaro je ipak bacio počasni krug jučerašnje smjene nakon što je MAN Lion's City otkazao poslušnost kod "Fischauktonshalle"  ;D

Lion's Driver

Drugi dio:

Capacity #4705 se danas naradio za obojicu na liniji 6, taj ne odustaje tako lako. Mrcina od 21 metra i 5 vrata bi vjerojatno napravila pravo čuđenje da se pojavi u Hrvatskoj

MAN SL222

Hibrid na odmoru, plinaš na radnom zadatku

C2

Evadys na 391

Vk01


Lion's Driver

1. Dio

Legenda moja sinoć dobila priliku na 109. Doslovno autobus sa srcem, a i dušom

Danas na liniji 6 klasika, zglobni C2 no nastala je nenormalna gužva zbog kvara autobusa u samom križanju na potezu Bahnhof-Speicherstadt  >hammer<

Lion's Driver

2. dio

Upravo sa kišne 111, ljepota Hamburga  :)evil

Lion's Driver

#1710 na 109 za danas gotovo  byeg