Slike iz 2015.

Autor amalok.95, Siječanj 12, 2015, 22:17:46

Bari

567


581


590


602


623 sa crnim branikom
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

627


653


660 sa reklamom za Allianz


695


706
KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Nekoliko mojih slika od nedjelje, inace vozio sam se u 715 od Trsata prema Fiumari, te u 202 od Zabice do Trsata, zahvala vozacima na ugodnoj voznji ;)

202



715



718



808




frukec


Bari

677


700


703


720 stigao sa Grobnika


Nakon izleta, ovaj put Arway na gradskoj liniji
725
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

frukec


Tomek


Tomek

Jučer na večernjoj liniji trajekta u 19.00 iz Meraga(Cres) prema Valbiski(Krk) 682 i 713 u društvu dvije Autotransove Setre.. Vozili su hrpu klinaca koji su na trajektu bili toliko divlji da svaki ulazak u restoran je bio kao ulazak u kočnicu punu pćela

Jedan Regio viđen navečer i na autocesti Zagreb-Rijeka u smjeru Rijeke.

Shole

Šteta da nemamo malo bolje buseve jer stvarno voze na sve strane stalno.

421

Citat: Shole  u Lipanj 09, 2015, 22:47:26
Šteta da nemamo malo bolje buseve jer stvarno voze na sve strane stalno.
Eh, da vi imate BM 365 umjesto VO problemčić bi bio riješen dok pucneš prstom o prst! klinac
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

Pa sad imaju taj Autotrolej Plus i ne podliježu zakonima o komunalnim djelatnostima (nesmiješ se bavit profitabilnim stvarima)  i kukaju ovi vozači dajte kupite nešto što ima bunkere da se ne sramotimo,  a oni opet kupe 2 ista Iveca ko šta su prethodni. 

421

Osim puckanja prstima postoji i onaj drugi zvuk koji se odaziva na "frit-frit" a ublažava se stavljanjem papira na kojima ima brojki ,slova i sličica, između njih. good_boy
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln