Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

tomo


mate

Sarajevo - Basel

mate

"Švicarka" danas na Basel - Sarajevo

mate

Rano jutros na Zvornik - Frankfurt

mate

Jutros uz sitnu rosulju za Frankfurt

belmoo02


mate

Basel - Sarajevo, inače dok je Globtour u problemima, njima i dalje dobro ide..u petak i subotu iz Njemačke su imali 15 autobusa (8+7), iz Švicarske 4 (2+2)

Matej

I kod njih ima presjedanja,ali samo po BiH koliko znam,dok kod Globtura/Touringa skoro u svakom gradu imaš presjedanje.Hrvatski autobus (CroatiaBus) dolazi iz Amsterdama i Dortmunda do Frankfurta,gdje putnici za Bih presjedaju u Globturov autobus.Isti ti putnici u Munchenu presjedaju u druge autobuse po raznim gradovima u BiH.

Majstor

Upravo tako hrpa presjedanja i loše
/ ne ljubazno / osoblje Globtoura učinilo je svoje + cesti kvarovi i isključivanja iz prometa po EU radi selekciju
Croatia Bus je nekad bio ponos i voziti se njima bio je čin patriotizma - danas nije vise tako
Samo mi sudite pošteno !

MAN464

#684
I Autodpouzeće je nekad bilo među boljima...  :)

Jeli vozi Globtour išta po Hrvatskoj ili samo za Njemačku/Nizozemsku?

Hvala

ITDS!
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

mate

Što se tiče Kantića, matej je dobro napisao, rade i oni presjedanja, ali samo unutar BiH, iznimno se znaju desiti u Njemačkoj, ali to bude viša sila, dok je Globtour spao na to da kod svake bandere rade presjedanje...Zbog svega toga + korona, mislim da nisu ni imali ekstra buseva na linijama, sto je unazad nekoliko godina totalno nezamislivo..

Matej

Ali definitivno su preuzeli 90% putnika Globturu,što je po mom mišljenju sasvim u redu.Nude kvalitetniji vozni park,samim time i uslugu.

VanhoolTX

Ako uporedimo Kantić prije 10 godina i sad, ogromna razlika. Mnogo su napredovali iako su i prije 10 godina bili odlican prevoznik. Sada su jos jaci. Radili su pametno, imali su nesto nizu cijenu nego konkurencija, a mnogo jaci kvalitet. Centrotrans je tada bio najzvucnije ime na Njemackoj (pisem iz centralne Bosne). Imao sam priliku voziti se u nekim MAN-ovima od CTS, zaista su u vecinu ubacili mnogo loša sjedišta, gdje već i na liniji od 80km te leđa zabole.. Kako li je tek s tim MAN-ovima bilo za Njemacku... Usudio bih se reći da je dosta putnika od njih prešlo na Kantića u to doba, a i bezvizni rezim koji je stupio 2010te u BIH je znatno povećao broj putnika ka inozemstvu. Centrotrans je potcijenio svoju konkurenciju, te i mimo korone tu cijenu skupo plaća. Njihov spas je trebao biti Flixbus za Njemacku, nakon preuzimanja Touringa od strane Globtoura. Još jedan prevoznik koji je imao snazan napredak je i Halilović koji se uspio probiti u snažnoj konkurenciji, njegov uspon je poceo od 2012-te. Neko će reći da ne pružaju dovoljan kvalitet radi izbora autobusa, al' zaista imaju vrlo udobnih autobusa. Uostalom, sam njihov proboj nije mogao biti neispraćen nekvalitetom jer su i oni privukli velik broj putnika. Sad autobuse godine vec hvataju, te se nadam kada se situacija smiri da će zamijeniti novijim VH autobusima.

Ono što mene lično kod Kantića odbija je kad kreneš iz centralne Bosne, treba zaista puno vremena do HR granice jer svraćaju u mnogo mjesta. Presjedanja nisu problem ukoliko su dobro organizovana, a koliko znam, kod njih jesu. Globtour je svakako zadnjih godina počeo gubiti centralnu Bosnu, najviše od Kantića i Halilovića, al' i ostalih..

Ako uzmemo pravac Frankfurt, ima jos vise izbora, pa imamo Kantic Line, Jelinak, Prošića, Flixbus, ( osvrt na situaciju prije korone). Lično moj je izbor za Njemačku Prošić, poprilično su skupi, al' usluga i kvalitet je na nivou. Vrlo brzo se dođe do HR granice, autobusi su udobni, čisti..  Kantić Line je također vrlo kvalitetan i jedan dio putnika su preuzeli od Touristika.


Ova situacija će dosta toga promijeniti, čini mi se da se Kantić Line, Kantić Touristik i Halilović najbolje drže. Voze svaki dan. Biti će definitivno zanimljivo vidjeti kako će se stvari razvijati. Prevoznici su dobili nedavno i pomoć od države, jedna vrla čudna raspodjela  sredstava..

mate

Kantić se izgleda dobro prilagodio cijeloj situaciji, i Touristik i Line, linije nisu rezali već voze kao i prije korone unatoč manjem broju putnika, ali to će im vjerovatno donijeti još bolju sliku nakon što ovo ludilo oko korone prođe. Jedinu liniju koju trenutno ne voze je Zenica - Zagreb.

CTS,Transturist i Biss su maksimalno reducirali svoje polaske, CTS ima 2-3 tjedno za Njemačku, Transturist isto tako, a Biss samo jedan polazak tjedno, ne znam da li je to iz razloga kao i u HR, da prikažu što veći pad prometa da dobiju veći iznos pomoći od države, jer koliko sam vidio CTS, Transturist i Globtour su dobili max. pomoć od 700 tisuća KM.
Globtour je priča za sebe i pitanje je što će biti u novoj godini, mislim da njima i dalje leži dobar dio autobusa van pogona, a ovo što radi ne može pokriti masovne gubitke

Frik85

Citat: mate  u Prosinac 22, 2020, 15:46:55
Kantić se izgleda dobro prilagodio cijeloj situaciji, i Touristik i Line, linije nisu rezali već voze kao i prije korone unatoč manjem broju putnika, ali to će im vjerovatno donijeti još bolju sliku nakon što ovo ludilo oko korone prođe. Jedinu liniju koju trenutno ne voze je Zenica - Zagreb.

CTS,Transturist i Biss su maksimalno reducirali svoje polaske, CTS ima 2-3 tjedno za Njemačku, Transturist isto tako, a Biss samo jedan polazak tjedno, ne znam da li je to iz razloga kao i u HR, da prikažu što veći pad prometa da dobiju veći iznos pomoći od države, jer koliko sam vidio CTS, Transturist i Globtour su dobili max. pomoć od 700 tisuća KM.
Globtour je priča za sebe i pitanje je što će biti u novoj godini, mislim da njima i dalje leži dobar dio autobusa van pogona, a ovo što radi ne može pokriti masovne gubitke
Mujo nije zadovoljan čak i razmišlja ako ova situacija sa korono nastavi dalje da bi poslje blagdanov reduciral linije