Rujan 23, 2020, 18:39:58
autobusi.org forum

Autor Tema: AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)  (Posjeta: 21313 vremena)

Rujan 06, 2020, 00:03:03
Odgovori #105

Zadarsko dite

.............ispod stola
isplaceno na racun temeljem kupoprodaje fvrtke Autopoduzece Imotski sa sjedistem u Metkovicu.

Misljenja sam kako ce Autoherc maksimalno smanjiti broj vozila i radnika u RH ili cak i ugasiti to. Vec poodavna drugi poslovi su prioritet, u RH.......

Rujan 07, 2020, 14:33:00
Odgovori #106

dado1

Inace evo jedna tužna vijest: uskoro kreće izgradnja stambenog kompleksa na Imotskom kolodvoru tako da grad ostaje bez kolodvora. Inače to je žalosno da se u RH kolodvore nije proglasilo strateškim interesom te ih se na taj način zaštitilo od ovakve prenamjene koja zasigurno ne donosi ništa dobro....

Rujan 08, 2020, 03:13:22
Odgovori #107

Zadarsko dite

Kakve veze ima RH s autobusnim kolodvorima????????

Kolodvori spadaju u komunalnu djelatnost i sve vezano za rusenje ili gradnju ili sto vec na imotskom autobusnom kolodvoru treba uputiti gradu gdje se isti i nalazi. Na kraju krajeva, oni su i izdali gradjevinsku dozvolu, ako je to sve uopce istina.

Rujan 08, 2020, 18:16:32
Odgovori #108

dado1

Kazem samo da ih je RH trebala zastiti zakonom jer puno gradova ce dugorocno gledano imati problema s tim bas radi neodgovorne lokalne vlasti

Rujan 10, 2020, 10:29:45
Odgovori #109

martin

Liniju imotski biorine imotski se zanimaju mihaljevic i transporti kegalj to znam jer sam dobar sa ovim kegljom
Dezinformacija za Mihaljevića...
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil