Siječanj 18, 2019, 19:27:25
autobusi.org forum

Autor Tema: ZET razno (3)  (Posjeta: 42627 vremena)

Siječanj 07, 2019, 19:25:35
Odgovori #645

MAN truck bus

186 ima reklamu za prvo domaću HBO seriju "Uspjeh", danas prometuje na 176.
bus123 MAN kann bus123

Siječanj 10, 2019, 14:43:45
Odgovori #646

smogovci.bbb2

Pitanje za 421: do kada će na http://www.zet.hr/vrste-karata/papirnata-karta/55 biti objavljena papirnata karta sa logom Zagrebački holding iako više niste u holdingu već godinu dana good_boy
Bolje biti pijan nego star

Siječanj 10, 2019, 17:54:17
Odgovori #647

Westin

Izmjena košta tako je barem pisalo u ugovoru.
Sada će biti novi ugovor pa možda onda promjene.
Onako se naveliko govori da će ukinuti naplatu zbog neisplativosti ubrzo barem za grad Zagreb.

Siječanj 11, 2019, 08:01:27
Odgovori #648

421

Vozač
Pitanje za 421: do kada će na http://www.zet.hr/vrste-karata/papirnata-karta/55 biti objavljena papirnata karta sa logom Zagrebački holding iako više niste u holdingu već godinu dana
Molim preusmjeriti pitanje na: http://www.zet.hr/kontakti-276/276
Generalno, prema procjenama potrošnje, karte se daju izraditi u AKZ i vrijede dok se ne potroše što znači da mogu biti iz prošlih vremena i prošlih unija.
"Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!
Ja sam vizionar i ne bavim se tehničkim pojedinostima.
Nisam kopao nos, nego sam namještao tampon."

Jučer u 18:41:54
Odgovori #649

smogovci.bbb2

Izvor: fb ZET-Zagreb Sindikat vozača i prometnih radnika
Bolje biti pijan nego star

Danas u 13:32:41
Odgovori #650

Volzhanin

To nije za forum

Danas u 13:45:41
Odgovori #651

shef

Global Moderator
Što je vama svima? Kim Jong Un udario u glavu? Ako je javno objavljeno na FB stranici sindikata znači da je onima koje to zanima dostupno. Točka. Zašto ne bi bilo preneseno na forum? Druga stvar je ako je to zatvorena grupa ili nešto e onda...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Danas u 14:40:41
Odgovori #652

Volzhanin

Ne razumijem zašto bi nekoga tu zanimale vijesti vezane uz naš posao...znači tiče se uvjeta u kojima radimo a koje vi svi ionako ismijavate

Danas u 14:52:58
Odgovori #653

421

Vozač
Upravo suprotno, svim hejterima koji imaju predodžbu o odličnim radnim uvjetima vozača ZET-a, kroz ovaj bilten mogu dobiti sliku o uvjetima rada i vječnim pitanjima o grijanju,hlađenju,klima uređajima, čistoći općenito, čistoći stakala....
@shef pojasni
Što je vama svima?
"Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!
Ja sam vizionar i ne bavim se tehničkim pojedinostima.
Nisam kopao nos, nego sam namještao tampon."

Danas u 17:59:39
Odgovori #654

Volzhanin

Zapravo imate pravo kolega...trebalo bi to u novine staviti...svima obznaniti...opet ove gluposti izmišljaju sa kartama...teret pada na nas...ljudi napadaju nas...nikad im nije dobro i vozač im je kriv...