Travanj 18, 2019, 15:17:19
autobusi.org forum

Autor Tema: Autobusi - razno (3)  (Posjeta: 52710 vremena)

Ožujak 29, 2019, 05:35:37
Odgovori #675

MAN truck bus

90 ima nove registracije ZG1186GZ, danas je na 204.
“Mene su babe vračare uklele, da mi o glavi rade đukele, mene su babe vračare uklele, progone me đukele.”

Ožujak 30, 2019, 20:51:25
Odgovori #676

smogovci.bbb2

Skinuta je reklama Pevec s 558.
I stilizirani grb Grada također ;D
Pamtim to kao da je bilo danas

Ožujak 31, 2019, 13:07:33
Odgovori #677

421

Vozač
https://www.24sata.hr/news/zasto-grb-grada-zagreba-nije-uvijek-posve-isti-38727
Par put sam promatrao grbove grada Zagreba na ZET-ovim tramvajima i uočio da se razlikuju od onih koje sam prije viđao. Grb na tramvaju ima polumjesec na lijevoj, a zvijezdu na desnoj strani, ispričao je čitatelj Čarli B. Benigar. Naš čitatelj je takve, po njemu neispravne, grbove uočio na cijelom voznom parku ZET-a. Heraldički znakovi, polumjesec i zvijezda, simboli su rata i mira pa smo provjerili simboliku odnosno značaj njihova premještanja.
- Grb Zagreba kakvim ga danas poznajemo prvi put se javlja 1896., a reguliran je statutom Grada iz 1999. godine. U opisu grba stoji da se polumjesec nalazi lijevo od tri kule, a zvijezda desno. Tijekom godina, polumjesec i zvijezda mijenjali su strane, to nije neobično ili krivo - rekli su iz Muzeja grada Zagreba.
"Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!
Ja sam vizionar i ne bavim se tehničkim pojedinostima.
Nisam kopao nos, nego sam namještao tampon."

Travanj 04, 2019, 19:58:22
Odgovori #678

smogovci.bbb2

Kad je opet bio razbijen 686 pa mu nedostaje g. br. ???

Travanj 10, 2019, 20:46:32
Odgovori #679

garfield

230 dobio nove registarske tablice: ZG 4832-HD.

Travanj 15, 2019, 19:29:01
Odgovori #680

Robert

Tri busa se zaglavila zbog tog što gbr 190 nije mogao okrenuti. Stvorila se kolona buseva u 19:20, a linije 127 i 128 su kroz Bračunovu otišli na linije

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2019, 19:46:06 od Robert »

Travanj 16, 2019, 08:35:18
Odgovori #681

driverzg27

pitanje za sve vas iskusne tu :
sto se tice tahografa,ako vec ima digi karticu jel svejedno vrti i listic ili ne?
i ako da, ko pise te listice uopce i jel se uopce vadi onaj ispis iz digi tahografa ili ne?
Nikad nisam upoznao genija. za mene genijalan je čovjek onaj koji je odličan u nečemu što mrzi- Bilo tko može biti dobar u nečemu što voli – samo je pitanje pronalaska ideje.

Travanj 16, 2019, 10:48:12
Odgovori #682

MAN truck bus

Digitalni tahograf u sebi posjeduje papirnu traku na koju se ispisuju dnevne aktivnosti. Nema starog klasičnog listića koji se ispunjava.
U ZET-u se ne treba ispisivati listić na kraju službe.
“Mene su babe vračare uklele, da mi o glavi rade đukele, mene su babe vračare uklele, progone me đukele.”

Travanj 16, 2019, 16:45:24
Odgovori #683

tramvajac 92

A kaj je smetalo Citaru?

Travanj 16, 2019, 16:57:46
Odgovori #684

MAN truck bus

Vjerojatno se previše savio tj. došao do točke pucanja i zablokirao. City G (i NG312) ima tipku koja prilikom aktiviranja gasi smetnje na zglobu i omogućuje da se bus izvuče iz tog položaja dok Citari nisu naručeni s tom opcijom.
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2019, 17:02:23 od MAN truck bus »

Travanj 16, 2019, 21:01:19
Odgovori #685

421

Vozač
pitanje za sve vas iskusne tu :
sto se tice tahografa,ako vec ima digi karticu jel svejedno vrti i listic ili ne?
i ako da, ko pise te listice uopce i jel se uopce vadi onaj ispis iz digi tahografa ili ne?
Ti si, kao, vozač?
Postavljaš stupidna pitanja radi provociranja ili ne znaš čemu služi tahograf (općenito)?
https://kupimajicu.hr/vjezbaj-pizda-ti-materina
"Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!

Jučer u 15:02:48
Odgovori #686

driverzg27

Ti si, kao, vozač?
Postavljaš stupidna pitanja radi provociranja ili ne znaš čemu služi tahograf (općenito)?
https://kupimajicu.hr/vjezbaj-pizda-ti-materina

Postavljam pitanja jer nisam znao kako to funkcionira u zetu..
Nikad nisam upoznao genija. za mene genijalan je čovjek onaj koji je odličan u nečemu što mrzi- Bilo tko može biti dobar u nečemu što voli – samo je pitanje pronalaska ideje.

Jučer u 19:12:43
Odgovori #687

421

Vozač
U ZET-u se ne treba ispisivati listić na kraju službe.
WRONG!
AKO slučajno zaboraviš memorijsku karticu digitalnog tahografa, odradiš službu pa TREBA ispisati listić na kraju službe (če ima papira u DTCO 1381 uređaju).

Jučer u 20:44:29
Odgovori #688

MAN truck bus

I dostaviti ga u garažu... yahoo
« Zadnja izmjena: Jučer u 20:45:16 od MAN truck bus »

Danas u 10:01:34
Odgovori #689

smogovci.bbb2

Nisam uspio fotografirati ali na 166 ponovno hrđa gotovo na svim mjestima na kojima je i bila prije lakiranja kompletnog autobusa (vidio desnu stranu, oko kotača i ispod prozora ispred zgloba) buljo
« Zadnja izmjena: Danas u 10:03:57 od smogovci.bbb2 »