Kolovoz 20, 2019, 20:52:21
autobusi.org forum

Autor Tema: Li-bus, Livno  (Posjeta: 4517 vremena)

Prosinac 06, 2018, 19:22:39
Odgovori #15

Dreamwalker

Global Moderator
Scenarij ide ovako:

Li Bus je prije nekoliko dana dao oglas da traži djelatnike. Uvjet za jedan od poslova bio je iskustvo u pretraživanju interneta te sam u kolegi Podgori uvidio potencijal jer znam da nas čovjek uvijek informira s time što drugi objavljuju po raznim stranicama. Kolegi Podgori sam na jednom drugom forumu rekao da se prijavi i da ćemo mi za njega garantirat i očito je da me poslušao. Izgleda da je danas bio u Livnu. Ja mu stvarno vjerujem da bi slikao jer mu vidim na avataru da je odlično slikao katnu Setru iz Promet Makarske. No, znaš kako je, baterija ne traje dugo, pogotovo ne na mobitelima koji imaju puno funkcija. Uostalom kaže se da pametan piše, a budala pamti ;D
Ne vjeruj svojim očima, sve je na svijetu prevara, povjeruj srcu, ono zna, ja sam samo...

Prosinac 06, 2018, 22:29:32
Odgovori #16

podgora

A kako si zapisao tablice ako ti se ugasio mobitel? Očekujem dobar scenarij... good_boy
Ako imas u auto olovku i malo papira nije problem zapisat.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Prosinac 27, 2018, 10:25:30
Odgovori #17

Sule

Sinoc je i sluzbeno Livno bus objavio i potvrdio pricu koja kruzi da je kupio firmu Rezic risen u svicarkoj te samim time dosao i na svicarsko trziste i pored Neoplana spaclinera kokeg je kupio od Rezic risena dobio i setru s415, ako se ne varam, također iz rezic risena.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Veljača 14, 2019, 10:22:46
Odgovori #18

Sule

Prinova u voznom parku Neoplan Cityliner N1216

Slike su sa njihove FB stranice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Veljača 14, 2019, 12:11:17
Odgovori #19

podgora

Svaka čast Livno busu po zoll tablama RH-931-AJ opet Neoplan iz Rh.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2019, 17:56:07 od amfan »

Veljača 14, 2019, 18:45:54
Odgovori #20

lussinpicollo

Je li ga Vincek oslikavao pa zato HR zollke ili je bus ex. HR prijevoznik? (Ili oboje?)
U tvom sam gradu jednu noć...

Veljača 14, 2019, 19:09:27
Odgovori #21

Sule

Na njihovoj FB stranici bila je jedna objava u kojoj su stavili stranicu od firme koja je napravila naljepnice za prvi bus (tourliner) tako da mislim da je ista firma radila i na ovome busu, a bus je valjda samo kupljen iz Hr. Ne sicam se imena firme mogu kasnije potrazit.

Danas je bio na tehnickom pregledu i snimali su promo spot po gradu za firmu i grad ima na njihovoj FB stranici.

Veljača 14, 2019, 19:14:22
Odgovori #22

Dreamwalker

Global Moderator
Je li ga Vincek oslikavao pa zato HR zollke ili je bus ex. HR prijevoznik? (Ili oboje?)

Postoje dvije solucije:
a) Bus je kupljen od HR prijevoznika iako mi ne pada na pamet nijedan Cityliner s EEV motorom, crnim retrovizorima i alu felgama
b) Bus je kupljen izvana preko Autohrvatske pa od tud naše zollke. Znam da su dva nova MAN Lion's Coacha u BiH kupljena preko AH pa su također imali naše zollke.

Koja solucija je točna, ne znam.
Ne vjeruj svojim očima, sve je na svijetu prevara, povjeruj srcu, ono zna, ja sam samo...

Veljača 14, 2019, 22:33:57
Odgovori #23

podgora

Poslao sam poruku Livno busu bus je kupljen u Njemackoj.

Ožujak 03, 2019, 16:47:13
Odgovori #24

shef

Global Moderator
Li-Bus premijerno u RI
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ožujak 04, 2019, 17:47:05
Odgovori #25

gorgoroth

Na Riječkom karnevalu

Ožujak 26, 2019, 20:17:47
Odgovori #26

matej

https://www.njuskalo.hr/autobusi/neoplan-spaceliner-oglas-28095205

Ovaj bi trebao biti njihov,izgleda da je otišao pod račun..

Travanj 07, 2019, 11:38:36
Odgovori #27

Osoblje

Mostar
*Većina fotografija koje su postavljene s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Travanj 13, 2019, 19:56:55
Odgovori #28

Sule

Novi clan voznoga parka. Upravo objavljeno na njihovoj FB stranici. I navodno Spaceliner koji je bio za prodaju ipak ostaje za sada u firmi te ce kao i novi Man uskoro dobit naljepnice.

Travanj 14, 2019, 00:53:37
Odgovori #29

podgora

Bravo za Livinjane,tako mlada firma a već kupila novi bus.