Tipovi autobusa na linijama 2019. (Neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor MAN truck bus, Siječanj 02, 2019, 11:52:43

smogovci.bbb2

Nazovi Centar u Zapruđu pa ih pitaj, 01 6680 716 (Voditelj odjela za organizaciju prometa) hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

driverzg27

Citat: MAN truck bus  u Siječanj 09, 2019, 23:29:10
645 je danas ponovno bio na 275/283.

kak ova trokolica ide u brijeg? isti šrot kao Isuzu pa me baš zanima hahahah..
uostalom zašto nedaju Cacciamalija gore?
U ovo čudo ne bih ušao ni da je besplatna karta tokom cijele godine..  rofl
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

Nije trokolica, ima 4 kotača. U brdo ide određenom brzinom v koja je prilagođena stanju kolnika.
Cacciamali ne ide gore jer ih nema ispravnih, a običan solo autobus (ne) može proći ako ima (nema) parkirnih vozila odnosno automobila.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

driverzg27

Citat: MAN truck bus  u Siječanj 10, 2019, 09:21:24
Nije trokolica, ima 4 kotača. U brdo ide određenom brzinom v koja je prilagođena stanju kolnika.
Cacciamali ne ide gore jer ih nema ispravnih, a običan solo autobus (ne) može proći ako ima (nema) parkirnih vozila odnosno automobila.

za mene je trokolica...ok hvala !
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

leonardo123

Citat: driverzg27  u Siječanj 10, 2019, 09:06:47
U ovo čudo ne bih ušao ni da je besplatna karta tokom cijele godine..  rofl
Zamisli da živiš gore na Badelovom brijegu i da ti treba prijevoz do Sesveta, pritom da si npr.ozlijeđen toliko da ne možeš hodat puno, po kiši, snijegu ili ledu...da li bi onda ušao u to čudo?

Ivan

Pa taj busić je u redu recimo za prigradske linije, nema smisla na ovoj liniji ali mogao bi uredno odvoziti 280, ili 163... Ne znam čemu zgražanje. Kvaliteta je kakva-takva, bitno da vozi kad nemaju drugo. Naravno da ne treba takve više kupovati i ne razumijem zašto i zadnje školske nisu uzeli LE da budu kompatibilni s javnim prometom ako treba, no što je tu je.

Što se tiče Cacciamalija, stvarno me još uvijek fascinira pomor nakon dolaska u Dubravu, dok je Podsused s 8 komada održavao redovito barem 3-4  bez prestanka a ponekad i 6...
Znam da su nikakvi, da je onaj koji je kupovao napravio velike gluposti s ručnim mjenjačem (i ponovio 6 godina poslije) i još 50 drugih stvari, ali mislim stvarno.....

Citaro04


MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Citaro04


tramvajac 92

Citat: driverzg27  u Siječanj 10, 2019, 09:06:47
kak ova trokolica ide u brijeg? isti šrot kao Isuzu pa me baš zanima hahahah..
uostalom zašto nedaju Cacciamalija gore?
U ovo čudo ne bih ušao ni da je besplatna karta tokom cijele godine..  rofl
Vjeruj mi, svaki Marbus je bolji od Isuzua, za početak jer su udobniji zbog jastuka, kojih Isuzu nema, nego je federaš.

Ivan

305 na 109  ::|

Inače Marbusi imaju MAN-ove šasije i motore, ako se ne varam.

marin

Vjerujem da je to neka slučajnost i privremeno za krug-dva, ako je neka plinara u defektu ostala.

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Siječanj 13, 2019, 07:23:57
305 na 109  ::|

Inače Marbusi imaju MAN-ove šasije i motore, ako se ne varam.
Za motor sam siguran, šasija ne znam. Nadam se i ja da je to bila interventna zamjena.

Citaro04

Bila je zamjena trenutno su tri biodizela i 184. Na 218, 220, 221 i 268 solo autobusi.