Međugradski prijevoz > Čazmatrans Nova

Rashod

<< < (2/12) > >>

mansg313:
E ove rashode nemate gb 184 Tam 260A116 rađen za Njemačko tržište ima i pripremu za displej koji nikada nije bio u njemu a drugi je jedan Neoplan Auwerter N316K Transliner 1995 godište  kojem je gorio motor i rashodovali su ga

buSHunter795:
ŽAO MI JE OVOGA KC_528-CO  :'( :'( :'(
Ljudi znate li jeli je možda BJ_343-U rashodovan? TAM 260-A-116P ima dva auspuha izgleda kao da je brat od BJ_316-B gbr71

Feter:
Štata 303-ce (steyra) i 305ice... I ovog za njemačko tržište...

Inače, čini mi se da je mansg313 pogrešo napisao, "Neoplan Auwerter",  firma se svaše Ernst Auwarter... Ništa bitno, tek da se zna... ;) Hvala na slikama...

shef:

--- Citat: Feter - Siječanj 12, 2009, 20:30:23 ---Štata 303-ce (steyra) i 305ice... I ovog za njemačko tržište...

Inače, čini mi se da je mansg313 pogrešo napisao, "Neoplan Auwerter",  firma se svaše Ernst Auwarter... Ništa bitno, tek da se zna... ;) Hvala na slikama...

--- Kraj citata ---

Pa nije baš potpuno pogrešno: Gottlob Auwärter GmbH & Co KG je bio službeni naziv proizvođača Neoplan autobusa do preuzimanja od strane MAN-a.
Ernst Auwärter je drugi proizvođač autobusa i sa sadašnjim Neoplanom nema veze. Osim ako ne odemo daleko u prošlost.

Tomek:
Nekad

I sad

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju