Prosinac 05, 2020, 15:19:08
autobusi.org forum

Autor Tema: Pitanja korisnika i obavijesti moderatora  (Posjeta: 84241 vremena)

Srpanj 24, 2020, 16:39:40
Odgovori #315

Dreamwalker

Global Moderator
Poštovani članovi foruma,

u zadnje vrijeme svjedočimo velikim promjenama na našoj autobusnoj sceni i pojačanoj zainteresiranosti medija za ovu branšu. Primijetili smo kako se kod prijenosa tekstova iz drugih medija ne poštuje pravilo foruma koje definira način na koji se informacije prenose. Stoga, podsjećam na pravilo o tome kako se citiraju tekstovi s drugih portala i molim da ga se počnete pridržavati. S vremenom će se stranice s linkova izbrisati pa će se kroz nekoliko godina izgubiti dosta povijesnih trenutaka ukoliko se tog pravila ne budemo držali.

Citat:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst. Na taj način je osigurano da citirana informacija bude dostupna na našem forumu i nakon što se izmijeni sadržaj eksternog linka (citiranje nije nužno ukoliko se radi o tekstovima na stranim jezicima).

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Listopad 14, 2020, 15:44:42
Odgovori #316

citaro

Kako? Kliknem da mi više ne objavljuje taj oglas i onda se ponovno pojavi nakon dva dana ???

adblocker...

Studeni 11, 2020, 20:51:50
Odgovori #317

421

Vozač
ZET -- aktivni vozni park (ZET active buses)
popis zadnji put mijenjan: 14.11.2018.
Danas je 12.11.2020.
Kad možemo očekivati update?
Ke? "Nemojte raditi mobing. Režite mi prst, otvarajte mi krv, ali nemojte me ponižavati!
Ja sam vizionar i ne bavim se tehničkim pojedinostima.
Nisam kopao nos, nego sam namještao tampon."
421 je kriv za sve!