Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

ikar

Rashod, donor za dijelove. Ista sudbina kao i 1251.

Marek

1377 je presudila prometna nesreća. Što je bilo sa 1251?

lussin

Frontalni sudar sa šleperom kod Fužina pred dvije godine


sniff

Gdje je nestao popis bivših vozila ?

ikar

Vjerojatno je otišao sa update-om nove verzije foruma jer ga nitko od moderatora nije micao. Biti će opet postavljen kroz par dana.

Dreamwalker

1360 i 1361 otišli na Bliski Istok :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

gorgoroth

Večeras u ponoć se ukida naplata za Krčki most, mogli bi sjedište vratiti u Rijeku

lussin

Ali trajekt se svejedno plaća  :)

gorgoroth

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 14, 2020, 13:21:40
Ali trajekt se svejedno plaća  :)

Plača jedan, ne znam da li onda imaju i za Rab popust, Brač...gdje li već voze

lussin

Malo sam detaljnije pogledao da ne pričam napamet. Autotrans ima pravo na povlasticu samo na vozila koja povezuju otok Cres sa kopnom ili drugim otocima. Ostali ne jer podružnica nije zasebna pravna osoba

gorgoroth

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 14, 2020, 14:13:12
Malo sam detaljnije pogledao da ne pričam napamet. Autotrans ima pravo na povlasticu samo na vozila koja povezuju otok Cres sa kopnom ili drugim otocima. Ostali ne jer podružnica nije zasebna pravna osoba
I šta im se isplatilo mijenjati sjedište radi ne znam koliko linija s Cresom, u čemu je kvaka

lussin

Kad pogledaš što su sve radili posljednjih godina, očito im je bilo kakav popust dobar popust. A i liniju Valbiska-Merag koriste daleko najviše od ostalih linija. Svaki dan u godini ide barem jednom dnevno, tek sada zbog korone se to prekinulo

gorgoroth

Svejedno jadno, radi uštede par tisuća kuna oni idu mijenjati višegodišnje sjedište. Čudi me da nisu kada se moglo sve autobuse prebacili na daruvarske tablice

Majstor

Možda ima veze sa razvojem otoka tj. razno raznih olakšica kao i EU novaca ??
Samo mi sudite pošteno !