Studeni 15, 2019, 08:27:57
autobusi.org forum

Autor Tema: Samozapaljenja  (Posjeta: 107746 vremena)

Listopad 16, 2019, 21:05:02
Odgovori #450

Dreamwalker

Global Moderator
Ova je tema postala zabrinjavajuće preaktivna. Danas je izgorio Promet Sinj Neoplan Euroliner ST-5203-I.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/video-foto-na-cesti-kod-klisa-se-zapalio-autobus-evakuirali-su-dvadeset-putnika-buktinja-je-snimljena/9496064/

Citat:
U 14.40 sati na staroj kliškoj cesti je planuo autobus, izvijestila je policija.
Radi se o autobusu tvrtke Promet Sinj u kojem je bilo dvadesetak putnika, a u požaru nije bilo ozlijeđenih.

Na teren su izašli vatrogasci iz Klisa, Solina, Vranjica i Dugopolja, cesta je bila zatvorena za promet, a uzroci izbijanja požara na vozilu bit će poznati nakon očevida.

Podsjetimo, prije dva dana na istoj je cesti došlo do prometne nesreće u kojoj je smrtno stradala 56-godišnja vozačica.

Nesretna žena stradala je u sudaru s autobusom nakon što je, kako je utvrđeno policijskim očevidom, svojim automobilom prešla u suprotni trak.

U istoj nesreći sudjelovao je još jedan autobus, a ozlijeđeno je ukupno 14 osoba.

foto: Ante Čizmić/CROPIX/JL
Ne vjeruj svojim očima, sve je na svijetu prevara, povjeruj srcu, ono zna, ja sam samo...

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

Listopad 16, 2019, 22:21:24
Odgovori #451

EUROBUSZG

Ja sam se vozio sa njim ovo ljeto,kakvo je to bilo smece od busa boze sačuvaj... th-down