Lipanj 24, 2019, 11:41:49
autobusi.org forum

Autor Tema: Promet Makarska - razno  (Posjeta: 110327 vremena)

Veljača 05, 2019, 10:57:09
Odgovori #465

Lion's Driver

da ide na Setre!

stanje:
međugradski-
-"najnovija" 516HD/2 ima tablice MA940-CL
-zadnja katna je 2015 godina i ima stvarnih cca 900 000 km... trebala bi dobit tablice MA 220-CM... još nije službeno registrirana
-kinez 925BN je završio u Sinju
- do ljeta očekujte četvrtu katnu

prigradski:
definitivno najživotopisniji i negativno najzanimljiviji dio Prometa
-460CC koja ima milijon i jednu manu je na kanalu, odlučili su zamjenit sve lance i sustav na vratima, promjenit akumulatore da vozi
-470CC stigli djelovi i popravak će početi
-499AL odjavljena. Apsurdistan! najnoviji i najbolji gradski bus leži radi jednog kvara a 460 i 470 koji više ne vrijede ništa idu pomalo na linije.

još jedna novost je i "Dalmatinac" kojemu je bio malo jedan "Promet" pa sad grize na teritorij i drugog "Promet"a. Vozi đake za Makarsku od Gradca s polaskom u 7:00 iz Gradca. Vjerovatno je to dobio u zamjenu za ukinutu Prometovu liniju MT-ZG koja je te đake kupila za Makarsku i nastavljala put ka ZG u 7:50 iz MA

Veljača 05, 2019, 12:17:21
Odgovori #466

podgora

Kad je uzea djelove za 460 i 470 sta nije uzea i za 499

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Veljača 05, 2019, 15:50:51
Odgovori #467

Lion's Driver

Mene pitaš?  umnik2 Da oni znaju popravit 499 i da znaju koji im dio triba možda i bi

Ožujak 16, 2019, 18:03:59
Odgovori #468

smogovci.bbb2

MA 381-AM nije Promet Makarska nego Promet Sinj (danas ga vidio u ZG) hi
Pamtim to kao da je bilo danas

Travanj 11, 2019, 12:01:51
Odgovori #469

podgora

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Travanj 11, 2019, 17:09:35
Odgovori #470

tramvajac 92

A šta nisi citirao tekst?

Nego, to rade i drugi prijevoznici, kao što se da pročitati iz članka. Ako ti treba za vlastiti izračun, po cjeni jednosmjerne karte * 50 - popust koji je i dobiš iznos. Ili kupiš blok tih karata, ako ti treba, ako dođeš propitivat sam tak, e onda i plati.

Što se tiče nedavanja informacije koja nije službena, bez pečata i ostalih gluposti, to je sramotno.

Travanj 12, 2019, 13:55:28
Odgovori #471

Lion's Driver

Kako doznajem prometna nesreća u Dugom Ratu u kojoj je sudjelovao Prometov autobus na liniji Makarska-Split-Metković. Radi se o autobusu Setra S315HDH reg. MA 480 CC.
Malo auto je naglo zakočilo i bez ikakvih znakova htjelo negdje skreniti a kolega ga je udario straga. Vozač koji je u tom trenutku naplaćivao karte je bio na nogama i od siline udarca pao na pod pri čemu je izgubio svijest. Odvela ga je hitna. Vozač koji je vozio je bez ozljeda koliko znam ali je u šoku.

Slika za sad nema nigdje. Šteta na autobusu mi nije poznata.

Nadam se da će se moje kolege i prijatelji brzo oporaviti

Travanj 12, 2019, 19:47:12
Odgovori #472

Zadarsko dite

A šta nisi citirao tekst?

Nego, to rade i drugi prijevoznici, kao što se da pročitati iz članka. Ako ti treba za vlastiti izračun, po cjeni jednosmjerne karte * 50 - popust koji je i dobiš iznos. Ili kupiš blok tih karata, ako ti treba, ako dođeš propitivat sam tak, e onda i plati.

Što se tiče nedavanja informacije koja nije službena, bez pečata i ostalih gluposti, to je sramotno.

Drugi prijevoznici to ne rade, informacije se uglavnom ne naplacuju kad se dodje na neciji salter. Naplacuju se kad se nazove telefonski broj koji ima posebnu naplatu.
Kad bi i ti rocitao prvo clanak, vidio bi kako je novinarka trazila informaciju a platila i dobila potvrdu gdje pisu gluposti.
Ta potvrda ne vrijedi bas nista niti se s njom moze refundirati putne troskove, kako pise na samoj potvrdi. Nedostaje fiskalizacija i jos podataka koje treba sadrzavati RACUN a ne potvrda s kojom mozes pravdati putne troskove........

Bas bi bilo dobro kad bi se informacije naplacivale. Dodjes u trgovinu i pitas posta kruv, deset kuna informacija da je struca kruva sedan kuna. Ili u apoteku gdje ti informaciju daje visokoobrazovana osoba. Ili u kaficu, di je vece, toalet, alo, zuri mi se, dvajs kuna pa cu ti reci.

Bahato ponasanje makarskog prijevoznika, nista vise. I novinski clanak mojeg zasuzuje i na koji nije poslao demanti....

Travanj 12, 2019, 20:02:47
Odgovori #473

Renault25

Drugi prijevoznici to ne rade, informacije se uglavnom ne naplacuju kad se dodje na neciji salter. Naplacuju se kad se nazove telefonski broj koji ima posebnu naplatu.
Kad bi i ti rocitao prvo clanak, vidio bi kako je novinarka trazila informaciju a platila i dobila potvrdu gdje pisu gluposti.
Ta potvrda ne vrijedi bas nista niti se s njom moze refundirati putne troskove, kako pise na samoj potvrdi. Nedostaje fiskalizacija i jos podataka koje treba sadrzavati RACUN a ne potvrda s kojom mozes pravdati putne troskove........

Bas bi bilo dobro kad bi se informacije naplacivale. Dodjes u trgovinu i pitas posta kruv, deset kuna informacija da je struca kruva sedan kuna. Ili u apoteku gdje ti informaciju daje visokoobrazovana osoba. Ili u kaficu, di je vece, toalet, alo, zuri mi se, dvajs kuna pa cu ti reci.

Bahato ponasanje makarskog prijevoznika, nista vise. I novinski clanak mojeg zasuzuje i na koji nije poslao demanti....

Mislim da to naplačuju i u Čazmatransu bar je prije nekoliko godina u cijeniku stavljala i cijena potvrde o koštanju karte. No koliko sam ja shvatio oni naplaćuju potvrdu s kojom se onda refundiraju troškovi prijevoza od poslodavca ili neke institucije.