LPP - Mestni promet

Autor LPP driver, Prosinac 29, 2007, 01:23:14

LPP driver

LPP d.o.o.
Ljubljana, Celovška cesta 160
tel. +386 1 5822460
www.jhl.si/lpp










Ima puno toga,da se piše o jednoj od najstarijih firma u LJ,kao i u Sloveniji...

Ivane,tvoja reportaža o posjeti našeg glavnog grada je bila izvanredna  8) 8) 8)

Nešto se može pročitati i vidjeti tu >>> http://www.avtobusi.eu/forum/viewforum.php?f=6

Zvanična strana LPPa-moj podpis...

voznik

Dakle, ako je naš kolega joc "LPP-driver" otvorio ovu temu morat čemo nastaviti naš kulturno umjetnički program.  ;D ;D

Ivan

Citat: voznik  u Siječanj 01, 2008, 13:13:42
Dakle, ako je naš kolega joc "LPP-driver" otvorio ovu temu morat čemo nastaviti naš kulturno umjetnički program.  ;D ;D
Naravno, samo dajte. ;D

Nadam se da će biti i podosta slika TAMova, ovdje su iz gradskih prijevoza gotovo nestali i nedostaju nam pomalo. :)

LPP driver

Biče,biče... za nekoliko dana  :) ;)

voznik

Pa evo, niso baš TAMiči unutra, ali nešto ima. KLIK

Lijepe pozdrave iz Slovenije

STIB

Dobra glazba/glasba!
8) :)

P.S.
Čini mi se da je jedna slika (starog MANa) stavljena dvaput!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

#6
Citat: voznik  u Siječanj 14, 2008, 00:46:42
Pa evo, niso baš TAMiči unutra, ali nešto ima. KLIK

Lijepe pozdrave iz Slovenije
Lijepo . Volio bih vidjeti i TAM-ove, ali i bez njih mi se jako sviđa. :)

Ivan

#7
Citat: tamlover  u Siječanj 15, 2008, 14:09:11
Ajmo na hrvatskom ljudovi.....
Mislim znam ja slovenski ali ima ih koji ne znaju, a i smatram da bi na HR forumu Slovenci trebali govoriti hrvatski ili barem pokušati kako to lijepo čini LPP driver.
Ako imaš potrebu upotrebljavat slovenščino onda nam ljepo titlaj ispod  :P
SRY, malo sam pisao na slovenskom forumu, pa odmah ovdje, zanio sam se sa slovenskim pa nisam ni skužio dok nisam već poslao poruku... :)  :-[ :)

voznik

Pa dobro ljudi, nemojte odmah nabacivati. Svejedno je, ili govorimo slovenski ili hrvatski. Svi razumijemo sve. I na našem forumu bi onda morali pisati slovensko. A velika je večina onih, koji ne znaju slovenski, tako se i mi ne svađamo zbog pisanja u stranim jezicima.

lijep pozdrav iz Ljubljane.

tamlover

Ako netko ima potrebu pisat na SLO reko sam neka lijepo titla ispod teksta. Zašto bi neki koji ne razumiju bili uskraćeni?? I ne vidim čemu povrijeđenost odmah ili neka svađa. Uostalom vidiš da pišeš na hrvatskom, i hvala ti na tome. Ja ako sudjelujem na bilo kojem slo-forumu ili komuniciram sa Slovencima - govorim i pišem slovenski, ili barem pokušavam i trudim se. Da ne razumijem slovenski koji bi me vrag nosio na takav forum.

Ivan je shvatio, a vi ionako pokušavate i trudite se oduvijek, pa ne moramo širiti raspravu i offtopičariti dalje.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan

#10
Ma sve je u redu, uglavnom, ako znate hrvatski, pišite hrvatski, ako ne, možete i slovenski, netko će već prevesti ako baš bude nerazumljivo. :)

Uglavnom, da završimo sa jezičnim sporovima, Ljubljančani, 'ajde dajte i ovdje slike svog novog Lion's City GL-a i onog niskopodnog Conecta na testiranju. :)

voznik

Dobro, evo par fotki od kolege "LPP-driver"
LINK 1 i još LINK 2.
Dakle, to je to...MANovi če stiči u 8om ili 9om mijesecu.

LP

minimoto

Evo vam link do slika koje je napravio LPP-driver na kojima so slike novih avtobusa LPP. Lpp kupio 1 MANa Lion s city gl, 2 MB Citara i jednog MB Conecto
http://lpp-driver.moj-album.com/album/10783401/ http://lpp-driver.moj-album.com/album/10652195/
Pozdrav

voznik

@minimoto, onaj drugi link, je slični mojemu "LINK 1".  :D :D

Ali ljudi morate priznati ovome MBju baš lijepo pristoji PP za Cocktu  ;) ;) ;)

Ivan

Zanimljivo, čak 2 od 3 Sanosa, svaki put kada sam se ja tamo našao nije bilo niti jednoga u prometu... :)