Studeni 20, 2019, 13:57:33
autobusi.org forum

Autor Tema: Povijest AP Varaždin  (Posjeta: 18960 vremena)

Studeni 08, 2019, 21:08:27
Odgovori #60

sniff

Vrlo moguće, naizgled i sve ide k tome. Mnogo jednostavnije bi im bilo sve objediniti pod istu firmu i zaokružiti većinu Zagorja sa istim prijevoznikom. Ako se i Ap Varaždin zadrži, ime ne bi značilo ništa više od loga na autobusu. Žao je i meni već rashodovanih buseva i degradiranih S315GTHD, 9700 i 9900 i dr., al očito u prošlosti u APu nisu znali poslovati...

Studeni 09, 2019, 05:53:34
Odgovori #61

Mile7

Izgleda da je nekada AP kupio svaki bus koji se prodavao samo da bi ga imao, sad i ovo malo što je ostalo slijedi kraj, za 747 i 737 se već spominje uskoro, i ovo malo dobroga što je ostalo Irisbusi se prodaje, ma radije bi i da voze samo VDL al da bude natpis barem AP varaždin jer ima pre veliku prošlost da nestane, a 292 me zabrinjava

Studeni 09, 2019, 13:29:13
Odgovori #62

tramvajac 92

Kupovali i dovodili su ono šta su mogli. Presečki ima para, APVŽ nije imao, jer je bio na rubu propasti, tj. u stečaju, pa nisu mogli baš kupovati buseve. E sad. Jesu li na 747 sredili grijanje? Zadnji put kad sam se vozio, grijanje je bilo loše, skoro da ga i nije bilo. 292 je posuđen od Presečkog, nemaš se kaj brinuti (za sad).

Kaj se tiče voznog parka, još 20ak buseva treba u staro željezo, oni iz prošlog stoljeća generalno, i par Turquoisea. Skoro sam napisao lošijih, ali tu nema dobrog, ima samo novijeg i starijeg.