Međugradski prijevoz > Čazmatrans Vukovar

ČZT Vukovar - razno

<< < (28/31) > >>

BLITZkv:
Jel trazi CZT vukovar radnike dali netko zna ? Kakvi su uvijeti i slicno  bus123

M.A.N. boy:
Trenutno u Čzm Vu zaposleno  je dosta novih mlađih vozača a koliko ja znam tražit će ih  još sigurno jer dosta ovih starijih koji su već dugo u Čzm Vu bi trebalo otići u mirovinu. Tako se bar priča po gradu a pošto grad nije velik i svatko zna skoro svakog informacija je poprilično točna. Što su uvjeta tiče oni su poprilično dobri ako uzmemo u obzir općenito stanje u državi  a i tebi bi bilo vjerojatno dobro,  naravno ako te zaposle da stekneš tamo određenu rutinu pa onda ako želiš nešto više potražiš dalje nešto bolje jer ćeš za početak u Čzm Vu sigurno dobit gradsku ili prigradsku vožnju.  Naravno ako si iz grada ili okolice a i ako si malo pročitao ovaj podforum možeš vidit da firma dosta ulaže u kupovinu novih buseva kao i u održavanje poostojećih što govori o tome da su stabilni i dobro posluju (bar trenutno). Sve u svemu nemoj me držat za riječ pošto ja ne radim u Čzm Vu pa ne mogu biti relevantan ja samo prenosim ono sto sam i ja čuo od ljudi koji rade tamo ili su upućeniji u situaciju u tom prijevozniku. Zato ti savjetujem da se sam raspitaš prvo na zavodu za zapošljavanje u Vukovaru da li ima kakvih potražnji za vozačima a potom da i sam odeš jedan dan do ureda Čzm Vu ( to ti je tamo gdje im je i  garaža, na vinkovačkoj cesti kod Đergaja) pa se raspitaš direktno kod njih hoće li biti kakav natječaj za radno mjesto vozača, kakvi su uvjeti rada, plaća itd i da li će zapošljavat vozače bez iskustva pošto pretpostvaljam ako sam dobro pratio tvoje postove da si ti friški tj novopečeni vozač? Uglavnom Sretno ti bilo u traženju posla i nadam se da će ti upalit ovo kod Čzm Vu. Pozdrav

BLITZkv:
Veliko hvala na odgovru, bas si me obradovao,novi sam, upravo krecem obavljat, ako dobijem posao javit cu :) Hvala jos jednom.

M.A.N. boy:
Molim, nema na čemu. Drago mi je ako sam ti bilo kako pomogao,  makar savjetom. Sretno ti bilo, nadam se da će te zaposlit! :)
Može slobodno  javi, mozes tu a mozes i preko poruka na forumu! Sretno još jednom a ako te zaposle duguješ koju dobru fotku svog busa za forum ;) Pozdrav

Josip bacanovic:
Eto i mene,Pozdrav svima. Jucer sam polozio pa me zanima takoder jel se trazi u Cazmi vu posla sta. Planiro sam kao i vecina za Njemacku ali sve se vise premisljam ako ovdje ima posla i ako su place solidne zasto ne ostat !?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju