Međugradski prijevoz > Čazmatrans Vukovar

ČZT Vukovar - razno

<< < (2/31) > >>

tomo:

--- Citat: willysb - Studeni 10, 2008, 20:09:06 ---
--- Citat: mansg313 - Listopad 26, 2008, 16:49:27 ---E ja sam uhvatio jednog kojeg nemate radi se o centrolineru(koji to idiot šalje gradski bus na liniju vukovar-zagreb je :-X ga glupog)
(Image removed from quote.)

--- Kraj citata ---
Mislim da bi prije takve izjave trebao provjeriti gdje taj autobus pripada. Dva takva autobusa sada pripadaju radnoj jedinici dugo selo i voze školsku djecu.
Čazmatransovi prometnici nisu toliko ludi da pošalju ćisti gradski autobus na liniju od 330 km. Definitivno nisi  pravu  ;D

--- Kraj citata ---

ja ću samo dodati komentar da je ovo bus čazmatransa Vukovar d.o.o. jer je taj isti viđen danas na relaciji Vukovar - Županja - Vukovar....
možda i griješim  ???

willysb:
Tomo pogledaj registraciju vozila u zagrebu je vu 778 - ba, a u županji vu 774 - ba evo ti slika za dokaz .
Nisi u pravu. :D ;D :P

svicar:
Koliko jedinaca imaju u Vukovaru?Kako vidim,nesto su se naglo oporavili,bolje stoje od maticne firme.

erobuss:
Čini mi se da si ti slabo informiran, što se matične firme tiče. Pogledaj koliko su u posljednih godinu dana kupili vozila i kojima se radi.  ;)

U 2008. godini stigle 3 Setre S 415 GT-HD, u siječnju 2009. jedna S 417 GT-HD, dva nova Citylinera...

Zekoslav Mrkva:

--- Citat: ---4 - Neoplan Centroliner N4416U

VU-774-BA
VU-775-BA
VU-776-BA
VU-778-BA

--- Kraj citata ---

VU 775-BA i VU 778-BA su u Dugom Selu!
Također, bus tablica VU 778-BA nema više oznake Čazmatrans Vukovar.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju