Međugradski prijevoz > Autotransport Karlovac

Autotransport Karlovac - razno

<< < (3/24) > >>

busi:

--- Citat: erobuss - Kolovoz 28, 2008, 23:33:40 ---Izgleda da su ove dvije Temse napravljene na dva različita podvozja. Kako im se isplati održavati tako šarolik vozni park?  ::|

--- Kraj citata ---

kak na razlicitim podvozjima? ne kuzim
meni zgledaju isto.

erobuss:

--- Citat: busi - Kolovoz 29, 2008, 08:37:33 ---kak na razlicitim podvozjima? ne kuzim
meni zgledaju isto.

--- Kraj citata ---

Prva i osnova razlika je u tome što se auspuh nalazi na suprotnim stranama, to odmah potvrđuje da se radi o dva različita podvozja, čini mi se MAN-ovom i DAF-ovom.

Druga stvar je kad bus gledaš s boka, zadnji otvor motora na lijevoj strani kod prvog busa je manji, dok je na drugom veći. I tako to...  ;)

miky:
Plava Setra S 415 HD (prva novonabavljena u HR) prodana, kupio je DAROJKOVIĆ.

busi:

--- Citat: erobuss - Kolovoz 29, 2008, 08:47:04 ---
--- Citat: busi - Kolovoz 29, 2008, 08:37:33 ---kak na razlicitim podvozjima? ne kuzim
meni zgledaju isto.

--- Kraj citata ---

Prva i osnova razlika je u tome što se auspuh nalazi na suprotnim stranama, to odmah potvrđuje da se radi o dva različita podvozja, čini mi se MAN-ovom i DAF-ovom.

Druga stvar je kad bus gledaš s boka, zadnji otvor motora na lijevoj strani kod prvog busa je manji, dok je na drugom veći. I tako to...  ;)

--- Kraj citata ---

jesi picajzla :)

svaka cast

Tomek:
Večeras u Zagrebu viđena novost u bojama Autotransporta Karlovac -- Temsa Prestij, model malo manji od Opalina, ovo je prvi primjerak u Hrvatskoj.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju