Listopad 15, 2019, 13:05:07
autobusi.org forum

Autor Tema: Radnički nogometni klub (RNK) Split  (Posjeta: 12517 vremena)

Travanj 25, 2010, 14:33:14
Posjeta: 12517 vremena

Bari

« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2016, 22:00:42 od amfan »
KREPAT MA NE MOLAT !

Travanj 25, 2010, 15:22:29
Odgovori #1

Berlingo

Gost
A ne mogu izdrzati a da ne komentiram ovo. Zao mi je. Ma pogledajte vi u cemu se oni voze. Vrhunska pila. A pgledajte vi u cemu se vozi R.K.Bjelovar koji je puno,puno trofejniji klub. Cak i prvoligas! A bilo je govora o tome i na rijeckom podforumu kad su rukometasice Hrvatske dolazile od hotela do dvorane s gradskim busom. Ali ovo su nekakvi nogometasi!
Sramota!

Travanj 25, 2010, 15:27:32
Odgovori #2

maky

Global Moderator
Oni su u posljednjih nekoliko sezona u velikom naletu. Očekivalo se (a i još se očekuje) da iduće godine uđu u 1.HNL, međutim, zadesili su ih problemi, pa je to sve malo sad stagniralo. Ali, vjeruj da je protekle jeseni više ljudi bilo na utakmicama NK Splita nego Hajduka!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Travanj 25, 2010, 15:41:55
Odgovori #3

Berlingo

Gost
Znam za to i pratim. Volio bi da se to ostvari i da Split ima 2 prvoligasa. Malo je ovo sve O.T. ali kod nas je sve u nogometu, vise od pola sportskih novina. Smeta mi to ,grozno. A i glede tog sporta svi znamo da se ni Hajduk i Rijeka nemaju prilike bas voziti u ovome.

Travanj 25, 2010, 15:52:33
Odgovori #4

maky

Global Moderator
Da, al vlasnik ovih je Žužul, koji je ulagao pare u njih. A i Hajduk i Rijeka su rupe bez dna, al da sad ne idemo u OT...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Travanj 25, 2010, 19:51:10
Odgovori #5

conecto

Global Moderator
Oni su u posljednjih nekoliko sezona u velikom naletu. Očekivalo se (a i još se očekuje) da iduće godine uđu u 1.HNL, međutim, zadesili su ih problemi, pa je to sve malo sad stagniralo. Ali, vjeruj da je protekle jeseni više ljudi bilo na utakmicama NK Splita nego Hajduka!

Prije nego uđu u 1. HNL kupili su bus za Ligu prvaka...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Travanj 25, 2010, 22:09:29
Odgovori #6

Tomek

Administrator
Inače taj njihov Cityliner je prije nekih 2-3 dana bio u Zagrebu, nažalost budući da sam ga vidio u vožnji, a bila je noć nisam ga fotkao.

Travanj 25, 2010, 23:22:58
Odgovori #7

borelee

Kao šta je neko reka,vlasnici kluba su Žužuli...A znamo kolike su njiove tarife u građevinarstvu tako da je ovaj bus samo sitnica prema onome sta su pokrali...

Travanj 25, 2010, 23:41:33
Odgovori #8

Bari

Još jednu sliku našao sam na pretraživaču.
KREPAT MA NE MOLAT !

Srpanj 04, 2010, 14:40:50
Odgovori #9

max

Na  Spielfeld-u.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Kolovoz 24, 2011, 09:06:31
Odgovori #10

mate

Moderator

Kolovoz 24, 2011, 10:18:33
Odgovori #11

svicar

Bus je ok, ali ako uzemo da je  recimo  5.000 eura mjesecno ide bancia, a isti ne moze raditi nista drugo je firma  nije registovana za tako sto, dosta skup sport, a tek plocice, kako to da gradonacelnik sa svoju bijelu ljepoticu nije stavio tako sto?

Kolovoz 24, 2011, 11:53:08
Odgovori #12

erobuss

Bus je ok, ali ako uzemo da je  recimo  5.000 eura mjesecno ide bancia, a isti ne moze raditi nista drugo je firma  nije registovana za tako sto, dosta skup sport, a tek plocice, kako to da gradonacelnik sa svoju bijelu ljepoticu nije stavio tako sto?

Bus je u vlasništvu Skladgradnje, tvrtke koja je vlasnik RNK Split, a Grad Split sa tim klubom nema ništa!

Kolovoz 24, 2011, 12:00:27
Odgovori #13

COVIK

Vozač
Mislim da je vrime da i Hajduk dobije svoj bus,po nisu splitovci ništa bolji od njih.Ja bi priporučija gradonačelniku da im dodjeli Prometov gb 138,boja im sasvim odgovara a i udobnost mu je na njihovom nivou. good_boy
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Kolovoz 24, 2011, 12:11:12
Odgovori #14

Tomek

Administrator
Hajduk se pak zadnjih godina srozao što se tiče prijevoza, dok ih je Čazmatrans vozio imali su 1. svoj Skyliner sa kožnom garniturom, posebno naručen za njih, a kasnije i Starliner sa 40-ak sjedala koji je straga imao stol i bio isto posebno uređen za takav prijevoz.
Otkad ih Autotrans vozi voze se u linijskim autobusima, makar Autotrans ima jednog Lion's Coacha koji ih nikad ne vozi, a koji je uređen više za takav prijevoz...